Mums, 4SPA radītājiem, ir ilgstoša praktiskā pieredze spa nozarē, un mēs labi apzināmies inženiertehnisko un estētisko risinājumu klāstu, kas nepieciešams gan personiskas atpūtas zonas izveidei, gan visaptverošu labsajūtas un atveseļošanās risinājumu ieviešanai. Nodrošinām projektēšanu, uzstādīšanu, servisu, garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu, kā arī problemātisko objektu ekspertīzi: sporta centriem, spa kompleksiem un privātajiem klientiem.

Peldbaseini un vannas, ārstnieciskie baseini, saunas un slapjās pirtis, tvaika pirtis un hammami, masāžas un kontrasta hidroterapijas iekārtas priecē mūsu klientus visā Latvijā un citās Eiropas Savienības valstīs.

Mēs iesakām — ideālas burbuļvannas un pielāgotu spa aprīkojumu, kas ir vairāk nekā tikai preces izvēles sarakstā. Mēs esam par pārdomātas atpūtas vietas izveidi, kas atbilst jūsu unikālajām vēlmēm, dzīvesveidam vai korporatīvajiem pakalpojumiem.

4SPA piedāvā tikai vislabākos un uzticamākos zīmolus un produktus. Mūsu pieredzējušā komanda sniegs jums ekspertu ieteikumus un vērtīgu informāciju.

Mūsu salons Rīgā, VEF kvartālā, piedāvā iespēju iepazīties ar dažādiem produktiem un risinājumiem, kā arī saņemt individuālu konsultāciju.